Porady dla podróżników i wczasowiczów – queensitslive.com

wybierz kierunek podróży

Co powinniśmy wziąć na wypad w góry? Który sprzęt jest najistotniejszy? O czym nie powinniśmy zapominać?

Góry
W momencie gdy jedziemy na biwak czy camping, dobrze jest się zaopatrzyć w niezbędne akcesoria, które zaliczyć możemy do grupy sprzętu turystycznego. Cóż można zrozumieć przez te pojęcie? Z pewnością mowa o kompasie, termosie, latarce czy lodówce turystycznej. Należy też myśleć o apteczce turystycznej, bo w razie, jakby coś się wydarzyło będzie ona bardzo niezbędna. Jasne jest, że musimy gdzie spać, czyli szukamydogodnego namiotu i na czym spać – czyli karimaty. Jednocześnie w tym artykule będziemy się skupiać tylko na pierwszej grupie wspomnianych przedmiotów, na które często nie patrzy się pod kątem przydatności.

Ustka zaprasza do spędzenia u nich wczasów oferując apartamenty w interesujących cenach, jak również w uroczych lokalizacjach

Plaża w Ustce
Ustka to miasto, które leży w północnej Polsce, w województwie pomorskim. To wybrzeże Słowińskie, u wlotu rzeki Słupi aż do Morza Bałtyckiego. Jest też miastem portowym i kuracyjnym z dwoma letnimi kąpieliskami nadmorskimi. Piękne plaże i bezgraniczne morze Bałtyckie to tylko jedne z wielu atrakcji które co roku przyciągają turystów to tego prześlicznego morskiego miasteczka.