Porady dla podróżników i wczasowiczów – queensitslive.com

wybierz kierunek podróży

Wypoczynek we Wrocławiu – dlaczego warto tam pojechać?

samochód - widok
Wrocław to niewątpliwie jedno z bardziej atrakcyjnych turystycznie sporych ośrodków miejskich. Liczba zabytków w tym mieście jest rzeczywiście imponująca, a to, że Wrocław uległ względnie najmniejszym zniszczeniom podczas II Wojny Światowej sprawił, że dzisiaj będzie to prawdziwa perełka ze względów architektonicznych i historycznych.

Wyjątkowa podróż poślubna? Zagraniczne, ciepłe kraje to pewność udanego, romantycznego wyjazdu we dwoje

sri lanka

Kiedy tylko skończy się wesele, młoda para już żyje podróżą poślubną. Niebywale często świeżo upieczeni małżonkowie są zdecydowani na wyjazd maksymalnie parę dni po wypowiedzeniu przysięgi, chyba że nie umożliwia im tego praca bądź ze względów finansowych muszą się na razie cieszyć jedno- lub dwudniowym wypadem blisko miejsca zamieszkania. Jeśli jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby świętować nowe, wspólne życie, najlepiej jest wybrać jeden z zagranicznych, ciepłych krajów, gdzie czekają nas faktycznie przemiło spędzone chwile.

Najwspanialszy kierunek wakacyjnej podróży- Mazury. Cudowne krajobrazy, atrakcje oraz zabytki, które czekają na turystów na Mazurach

mazury
Prócz popularnych podróży nad morze lub w góry, dużo osób co roku wybiera się na Mazury. Ta wspaniała kraina geograficzna przyciąga turystów oraz zachwyca swoim urokiem. Jest świetnym miejscem do wypoczynku, zarówno dla tych, którzy kochają jeziora jak i tych, którzy chcąc pozwiedzać czy też odpocząć w inny sposób.