Porady dla podróżników i wczasowiczów – queensitslive.com

wybierz kierunek podróży

Kudowa Zdrój to świetny obszar przeznaczony dla wypoczynku

Kudowa Zdrój to malownicze miasto położone w Górach Stołowych. Jest to nadzwyczaj ciekawy i porządnie wyeksploatowany teren turystyczny. Doskonały obszar do wędrówek doświadczonych wędrowców, lecz również rodzin z maluchami. Relaksujący spacer można zacząć od Parku Zdrojowego. Skwer stworzony jest na wzór parków angielskich, napełnione piękną florą i przyciągającą architekturą zdrojową.

A w sercu ciągle maj

Po ciężkiej zimie przyszła wreszcie zielona wiosna. Fachowcy zapowiadają, że w tym roku dni wolne na początku maja będą słoneczne. Mieszkańcy Polski masowo wyruszą na urlop, by cieszyć się ciepłem. Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, gdzie pojadą na dni majowe, dajemy ten oto krótki przewodnik. Omawiamy w nim trzy fajne opcje, które trzeba wziąć pod uwagę.

W jaki sposób najpewniej wypocząć w Zakopanym

Komfortowy nocleg to połowa udanych wakacji. Niełatwo w dzisiejszych czasach dokonać wyboru najmocniej optymalnych miejsc na noclegi w górach posiadając do dyspozycji niesamowitą ilość niezwykłych apartamentów. Czy najlepiej wybrać sprawdzone miejsca, a może bardziej jakieś zupełnie nowe obiekty?