Porady dla podróżników i wczasowiczów – queensitslive.com

wybierz kierunek podróży

W jaki sposób najpewniej wypocząć w Zakopanym

Komfortowy nocleg to połowa udanych wakacji. Niełatwo w dzisiejszych czasach dokonać wyboru najmocniej optymalnych miejsc na noclegi w górach posiadając do dyspozycji niesamowitą ilość niezwykłych apartamentów. Czy najlepiej wybrać sprawdzone miejsca, a może bardziej jakieś zupełnie nowe obiekty?

Kudowa Zdrój to świetny obszar przeznaczony dla wypoczynku

Kudowa Zdrój to poetyczne miasto położone w Górach Stołowych. Jest to ogromnie atrakcyjny i właściwie wykorzystany obszar turystyczny. Świetny obszar do wędrówek doświadczonych podróżników, lecz też rodzin z dziećmi. Relaksujący spacer można zacząć od Parku Zdrojowego. Skwer zbudowany jest na wzór ogrodów angielskich, napełnione śliczną roślinnością i przyciągającą architekturą zdrojową.

A w sercu ciągle maj

Po ciężkiej zimie pojawiła się nareszcie słoneczna wiosna. Meteorolodzy zapowiadają, że w obecnym roku dni wolne na początku maja będą gorące. Rodacy gremialnie wyjadą na urlop, by cieszyć się gorącem. Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, gdzie pojadą na dni wolne, dajemy ten oto krótki przewodnik. Omawiamy w nim trzy interesujące opcje, które warto brać pod uwagę.