Porady dla podróżników i wczasowiczów – queensitslive.com

wybierz kierunek podróży

Jakie akcesoria powinniśmy obligatoryjnie zabrać ze sobą na wyprawę górską?

Nie da się zanegować faktu, że aktywny wypoczynek jest znakomitą formą rozrywki, dzięki jakiej będziemy w stanie wpłynąć na stan naszego ducha, ale i jednocześnie ciała. W skonfrontowaniu do oglądania przez długie godziny telewizji takie rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej korzystniejsze. Należy w tym miejscu przyznać, że nasze aktywne formy wypoczynku przyjmują współcześnie wyjątkowo różne formy.

Kudowa Zdrój to świetny obszar przeznaczony dla wypoczynku

Kudowa Zdrój to poetyczne miasto położone w Górach Stołowych. Jest to ogromnie interesujący i właściwie spożytkowany obszar turystyczny. Świetny teren do wędrówek doświadczonych turystów, ale też rodzin z pociechami. Relaksujący spacer jest możliwość zacząć od Parku Zdrojowego. Skwer wykonany jest na wzór parków angielskich, napełnione śliczną roślinnością i ciekawą architekturą uzdrowiskową.

A w sercu ciągle maj

Po ciężkiej zimie przyszła wreszcie zielona wiosna. Fachowcy zapowiadają, że w tym roku dni wolne na początku maja będą słoneczne. Mieszkańcy Polski masowo wyruszą na urlop, by cieszyć się ciepłem. Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, gdzie pojadą na dni majowe, dajemy ten oto krótki przewodnik. Omawiamy w nim trzy fajne opcje, które trzeba wziąć pod uwagę.