queensitslive.com

wybierz kierunek podróży

Planujesz urlop? Leć samolotem!

samolot
Na wakacje najlepiej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie znoszący latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do tej formy podróżowania.

Gdzie spędzić najbliższe wakacje, czyli parę inspirujących wskazówek dla niezdecydowanych

dziecko
Jeśli podróże to niemalże wasze hobby, to zapewne nie będziecie mieć żadnych problemów z wyborem miejsca, gdzie razem z rodziną bądź z paczką przyjaciół spędzicie najbliższe wakacje. Tymczasem jeśli wyjeżdżacie z domu tylko sporadycznie, to podjęcie ostatecznej decyzji może być naprawdę trudne. Tymczasem jednego możemy być stuprocentowo pewni: każdy zamierza w wyjątkowy sposób spędzić chociażby te trzy tygodnie w roku i to zupełnie niezależnie od własnych pasji. Poszukiwanie intrygujących pomysłów w sieci jest dzisiaj już standardem, a i sami internauci z chęcią dzielą się własnymi spostrzeżeniami: polecają miejsca godne uwagi, jak również przestrzegają, np. przed nieuczciwymi właścicielami restauracji.

Europejska stolica pełna życia, czyli krótka wycieczka do Londynu

Warszawa
Jeśli w sezonie wakacyjnym okaże się, że nie możemy liczyć na zaplanowany, dłuższy urlop w miejscu pracy, zawsze pozostaje nam jeszcze inna możliwość – szybka, weekendowa wycieczka. Umożliwi nam ona aktywny wypoczynek podczas zwiedzania wybranego miasta, skupiając się jedynie na najważniejszych miejscach, które wydadzą nam się najbardziej interesujące. Oto jak może wyglądać tego typu podróż na przykładzie wycieczki do Londynu.