To nieprawda, że góry są interesujące tylko zimą. Rzecz jasna, dla fanów zimowego szaleństwa (choćby snowboard) wydaje się to być ta część roku, gdy w góry przyjeżdżają najchętniej.

Jednakże polskie góry [więcej w sklepie alpinlife.pl] mogą zaoferować dużo więcej niż wyłącznie śnieg w ferie.
noclegi zakopane

Autor: Lidl Polska
Źródło: Lidl Polska
Jeśli uwielbiamy przyrodę i rowerowe wyprawy lub zwyczajnie mamy ochotę uciec od miejskiego zgiełku, to góry (sprawdź informacje) są dla nas dobrym pomysłem również jesienią czy latem. Cudowne widoki oraz kontakt z przyrodą – kto nie dałby się zahipnotyzować. Mieszkańcy gór mówią, że góry bywają inne codziennie. Należy zatem przyjechać tu na dłużej i stwierdzić to na własne oczy. Jednakże nieważne czy na weekend czy na dłuższy urlop – pytanie gdzie zamierzamy spać. Wyszukać pensjonat w górach, to dość prosta rzecz. Możemy wybrać przykładowo stolicę polskich Tatr – czyli Zakopane. Stąd ruszają wszelkie minibusy na przeróżne szlaki, także nawet nie będziemy zmuszeni myśleć czy pojechać samochodem. To duże ułatwienie. Po prostu przyjedziemy do Zakopanego busem i nie będą martwić nas takie sprawy jak parking. Dodatkowo, po całym dniu pieszych spacerów, będziemy mogli napić się piwa i nie martwić się o to, że nie będzie miał to jechać autem.

Toteż jeżeli ciekawią nas dobre noclegi Zakopane zawsze na nas czeka i zaoferuje nam komfortowe i przytulne pensjonaty lub szykowne hotele, gdzie nawet będziemy mogli wybrać się na masaż lub do SPA po męczącym dniu i spacerowaniu po pięknych szlakach.