Wakacje to okres, kiedy każdy pragnie wypocząć od znojów dnia codziennego. Jednak z drugiej z kolei strony, w dzisiejszych czasach nagłaśniany jest aktywny wariant spędzania czasu wręcz na wakacjach.

piasek na plaży
Autor: Public domain: Use pics for any purpose
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zatem to pogodzić?
oferty
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Nic prostszego! Wystarczy na miejsce swego urlopowego wypoczynku dobrać takową osadę, która oferuje wiele atrakcji równocześnie. Dla przykładu interesującym wyborem są noclegi Niechorze. Jest to ładna, położona w woj. zachodniopomorskim miejscowość letniskowa. Oprócz słonecznych plaż proponuje gościom szereg różnych rozrywek, pośród jakich są m.in. loty paralotnią czy kręgielnia, natomiast dla dzieciaków nie lada atrakcją jest stojący na dachu magiczny dom czy okazja przejażdżki nadmorską kolejką wąskotorową. Całość to wyłącznie nieznaczna część rozrywek, które są przystępne dla person, jakie wybiorą noclegi Niechorze. Miłośnicy bardziej skrajnych wrażeń, mogą wybrać się do parku linowego, natomiast z całą familią można by wyjść na kręgle lub na rybacką przystań.
Miłośnicy historii z kolei mogą z bliska obejrzeć dom wypoczynkowy, który co prawda rozrywką krajoznawczą rzekomo nie jest, jednak jako ciekawostka turystyczna również zbiera wokół siebie mnogie grupy turystów. A który to dom wypoczynkowy, można obejrzeć, jeśli na swój wypoczynek wybierzemy noclegi Niechorze. Więc w tym miasteczku, na ulicy Grunwaldzkiej mieści się popadający w zniszczenie drewniany dom, który należał kiedyś do kochanki, a potem małżonki Hitlera.

Brakuje przekazów, aby przywódca III Rzeszy odwiedzał to miejsce, jednak obecność samej właścicielki poświadczał Herman Goering, jaki również posiadał w pobliżu swoją posiadłość.