Jeśli jeździmy na kolarzówce lub uprawiamy jogging niezależnie od pory roku, to z pewnością wiemy, że to czego potrzeba nam najbardziej to dobre ciuchy. Kurtka w tym przypadku jest najistotniejsza, gdyż musi ochraniać przed pogodą.

telewizor

Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse

korytarz hotelowy

Autor: Jeff Shewan
Źródło: http://www.flickr.com
Dla ludzi, którzy zajmują się sportem na otwartej przestrzeni, ważne jest to, by kurtka ochraniała przed wiatrem oraz deszczem. Jednocześnie powinna być na tyle wygodna, że zajmując się sportem, nie zgrzejemy się nazbyt. Ważne zatem, aby była to kurtka oddychająca, ale jednocześnie nieprzemakalna.

Jeżeli omawiana tematyka Cię wciąga, to możesz zdobyć pokrewne informacje na podnoszone zagadnienie. Po to odwiedź proponowany wpis (http://www.eccoholiday.com/p/grecja-korfu).

I takie dokładnie są kurtki The North Face. Są zabezpieczone najwyższej klasy membraną. Mają wysuniętą stójkę, żeby nie wiało nam po szyi. W dużej części modeli posiadają również wyciągany kaptur. Są świetnie wyprofilowane i dopasowane tak do sylwetki męskiej, jak i damskiej. Ciekawe są również odcienie. Możemy zamówić rzecz jasna klasyczną, szarą kurtkę, ale spółka proponuje tyle projektów z fantastycznymi kolorami, że aż żal się nie skusić na coś o wyraźnych barwach. Wiele modeli posiada także podpinkę, którą można nosić razem z kurtką, dzięki czemu będzie nam ciepło choćby podczas wyjazdu w Tatry.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł to kliknij w odsyłacz do strony (https://www.coraltravel.pl/wakacje/indie), który przekieruje Cię do strony, gdzie zdobędziesz interesujące informacje na omawiany wątek.

Możemy ją także nosić oddzielnie – tak jak polar.

Kurtki The North Face mają także szpary wentylacyjne pod pachami na suwak, co zapewni nam najlepszą cyrkulację powietrza. Wszystkie modele posiadają także pojemne kieszenie, aby zmieścić w nich bez problemu portfel lub klucze.