To powinnaś koniecznie zrobić przed imprezą, ażeby zachwycać!
Przed takim wyjściem z reguły rezerwujemy parę godzin na przygotowanie się. Make-up, uczesanie, odzienie, itd. Bywa, że zajmuje to nam dwie albo trzy godziny.

Downhill, sporty rowerowe

Autor: Kamil Kasperowicz
Źródło: Kamil Kasperowicz

Lecz co zrobić, kiedy czasu jest niewiele, a pragniemy wyglądać doskonale? Po pierwsze – nie wpadać w panikę a także wykorzystać jeden z naszych sprawdzonych trików. Gdyż jak wiedzą modelki, pracujące mamy oraz spontaniczne imprezowiczki – starczy pięć minutek, aby wyglądać doskonale. Nawet fachowo zrobiony make-up nie będzie wyglądać idealnie, kiedy twa cera nie będzie zadbana. Właściwa pielęgnacja jest podstawą wszelkiego urodowego trendu, stąd przez cały rok, nie jedynie przed sylwestrem, powinnaś się o nią troszczyć. Przede wszystkim pamiętaj o codziennym oczyszczaniu skóry i w żadnym przypadku nie idź do łóżeczka, kiedy nie umyłaś buzi! Jeżeli na sylwestrowej imprezie planujesz pokazać troszkę ciała, jednak po letniej opaleniźnie nie zostało już ani śladu, twoim najogromniejszym spRzymierzeńcem będzie koloryzujący balsam do skóry. Nałóż go od razu po wyjściu z wanny, na ręce, dekolt oraz inne odsłonięte części skóry. Balsam wyrówna kolor skóry, zakamufluje pajączki jak też niedoskonałości, natomiast rozświetlające drobinki sprawią, że skóra będzie wyglądała wyjątkowo zmysłowo.
Makijażyści mówią jednogłośnie – jeśli nie masz czasu na całkowity makijaż, postaw na mocne usta w intensywnym kolorze.

Wiecznotrwała czerwień zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Tak przygotowana będziesz się świetnie bawić bez względu na to czy będzie to impreza w górach czy może sylwester Gdynia.