Zazwyczaj uwielbiamy spędzać sylwestra na jakiś balach. Niektórzy mają ochotę połączyć bożonarodzeniowy i noworoczny czas z kilkudniowym wypadem i pojechać na narty.

event

Autor: United Nations OHRLLS
Źródło: http://www.flickr.com
Grecja

Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Zima przecież kojarzy nam się z narciarskim szaleństwem.

Spodobał Ci się ten materiał? Jeśli tak, to na pewno ucieszy Cię informacja, że analogiczny artykuł jest na wyciągnięcie ręki. Zwyczajnie zobacz ten link wycieczka meksyk.

A dlaczego nie wyczekiwać by Nowego Roku nad Bałtykiem?

sylwester gdynia

Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj Bałtyk kojarzy nam się z letnimi wczasami, upałem i opalaniem się. Dzieci budują fortece z piasku i uczą się pływać w morzu pod kontrolą ojca, a potem wszyscy idą na pyszną rybkę wprost z morza. Jednakże nadmorskie miasteczka to nie tylko leniwe wyjazdy z rodziną. Możemy tu przyjechać też w zimne miesiące, gdy turystów bywa mniej. Plaża jest wówczas pustawa, toteż możemy biegać albo przechadzać się długie godziny. Będzie to także bardzo korzystne dla naszego samopoczucia, ponieważ zimą w powietrzu bywa więcej jodu aniżeli latem. Młodzi na pewno będą zachwyceni możliwością masy świetnych klubów, gdzie będą mieli możliwość bawić się przez całą noc. Dlatego jeżeli pragniemy zaplanować nadbałtycki Sylwester Gdynia okaże się miejscem idealnym dla każdego.

Każdy znajdzie tu coś wyjątkowego – długie spacery przy falach, rewelacyjne jedzenie, odpoczynek, ale także szalone imprezy. Starsi będą urzeczeni balami z muzyką z lat 60-tych, a nastolatkowie szalonymi dyskotekami z DJ-em.

Możemy bez kłopotu znaleźć zawczasu opcję hotelu z all inclusive, pięknym widokiem na morze i wejściówką na bal albo imprezę zamkniętą i fachowo zorganizowaną. Warto próbować nowych rzeczy oraz wybrać się choć raz w grudniu nad Bałtyk.