Lato jest po to, żeby odpoczywać. Wszyscy starają się wyjechać na dawno wymarzone wczasy. Polacy w sporej mierze są fanami letnich wczasów nad morzem.

Może po prostu mamy to we krwi?

Tatry

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy stosunkowo często jeżdżą nad Bałtyk. Brać może się to z pewnego rodzaju sentymentu do pewnego miejsca, w którym dobrze się czują i wolą wracać każdego roku albo po prostu kochają polskie niepokorne morze, które jednego dnia jest spokojne, a już następnego będzie być burzowe. O wakacjach nad Bałtykiem warto podumać trochę wcześniej oraz zarezerwować fajny nocleg, choć czasami oferty last minute bywają doprawdy rewelacyjne. Jeżeli lubimy cisze oraz urokliwe wioski, na przypadną nam do gustu Rowy na Pomorzu, niedaleko od Ustki. Jest to cicha wioska, która oferuje świetną bazę noclegową i piękne plaże. Czyli jest tam wszystko, co wydaje się być niezbędne urlopowiczom. Toteż jeżeli chcemy mieć nadmorskie wakacje Rowy będą świetnym miejscem. Z jednej strony jest Bałtyk,a z drugiej prześliczne jezioro Gardno. W Rowach jesteśmy w stanie spędzić rewelacyjny czas – mamy możliwość leniuchować na plaży lub budować z dziećmi zamki z piasku. Każdego dnia mamy możliwość delektować się świeżą rybką w pobliskiej smażalni.

Będzie nam tam jak w raju, niezależnie od tego czy zabukujemy drogi hotel czy domek kempingowy.

Stale bądź zorientowany (https://horyzont.net.pl/wycieczki-szkolne/wycieczki-po-polsce/) w tych dziedzinach, które Cię zajmują. Jeżeli szukasz ekstra treści, wejdź w wyznaczony link, a pod nim czeka na Ciebie ogrom aktualnych artykułów z tego tematu.

W Rowach naładujemy baterie i będziemy dobrze się bawić. Po powrocie do domu na pewno z przyjemnością będziemy polecać wioskę znajomym. Istnieje możliwość, że sami wrócimy tam za jakiś czas.