Jeżeli mieszkamy w Gdyni i nie chcemy przesiadywać w domu na Nowy Rok, to z łatwością odnajdziemy dużo najróżniejszych bali oraz wydarzeń, w których będziemy mogli wziąć udział.

Sri Lanka

Autor: Andy Nobes
Źródło: http://www.flickr.com
Należy jednakże pospieszyć się z decyzją, ponieważ na wybrane imprezy może zabraknąć wejściówek.
Tajlandia

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrym wyborem będzie Sylwester miejski z udziałem popularnych gwiazd muzyki. Wstęp na tę imprezę zawsze jest bezpłatny i mamy pewność, iż nie zabraknie miejsc. Będziemy jednak stać całą noc na dworze, a zatem będzie chłodno sylwester w Gdyni. Jeśli więc ciekawi nas wyjątkowy Sylwester Gdynia z pewnością posiada bardzo dużo wspaniałych ofert, które spełnią nasze oczekiwania. Dobrze będzie więc odpowiednio wcześnie rozglądnąć się, jakie imprezy sylwestrowe są planowane oraz nabyć wejściówkę.

Interesującym pomysłem może być spędzenie sylwestra w sali teatralnej, oglądając świetną sztukę. Może zdarzyć się tak, że dokładnie o północy przedstawienie zostanie na chwilę przerwane, żeby wypić lampkę szampana. Innym doskonałym pomysłem będzie udanie się do knajpy, która organizuje sylwestrową zabawę zapoznaj się z ofertami na . Jeśli zatem zamarzył się nam szałowy Sylwester Gdynia będzie miejscem, gdzie na pewno nie będziemy się źle bawić. Z łatwością odnajdziemy mnóstwo klubów, gdzie odbędą się szalone przyjęcia do białego rana.

Trzeba mieć w pamięci jednakże, iż bilety na najlepsze eventy prędko się kończą, więc trzeba zająć się tym dużo wcześniej, by mieć gwarancję, że uda nam się wszystko załatwić.