Wiosna już w pełni, a nim się spostrzeżesz, nadejdzie gorące lato 2014. Masz już koncepcję na przeżycie niezapomnianych i beztroskich wakacji, o których długo będziesz opowiadać swoim koleżankom i rodzinie? Jeśli nie, przygotowaliśmy dla ciebie fenomenalną propozycję.

Co roku widzisz i słyszysz niezliczoną ilość spotów reklamowych na temat spędzenia wakacji za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to jedynie trzy z wielu destynacji turystycznych, które należą do najczęściej typowanych przez Polaków. Ludzie na ogół tłumaczą swój wybór głównie „pewną pogodą”. I w tym miejscu można przyznać im rację. Jednakże same warunki pogodowe to nie wszystko.

molo w Sopocie

Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Nie w każdym wypadku dobrze jest kierować się tym czynnikiem, który podejmie decyzję w naszym imieniu gdzie chcemy się udać.Wprawdzie w Polsce nigdy nie mamy możliwości przewidzieć tego, jaka pogoda będzie w lipcu bądź w sierpniu na Pomorzu, jednak jednogłośnie stwierdzamy: wczasy w Sopocie to perfekcyjny wybór na wakacje 2014! W tym roku władze Sopotu przygotują ogromną ilość fantastycznych atrakcji mających skusić turystów i zagwarantować im dobrązabawę.

Liczne koncerty, festiwale, kabaretonyczy spotkania z artystami znanymi z telewizji to jedynie cząstka propozycji na przeżycie pamiętnych chwil w Sopocie. Poza atrakcjami kulturowymi, rządzący gwarantują, że na plażach powstaną specjalnie zaopatrzone wypożyczalnie wyposażenia sportowo-rekreacyjnego do wykorzystywania w wodzie i na lądzie. Jeżeli zdecydujesz, że masz ochotę zagrać mecz w piłkę siatkową, skorzystasz z jednego z wielu wytyczonych boisk.

Cały czas masz znaczne problemy ze znalezieniem ciekawej oferty? Nie przejmuj się – sprawdź te propozycje (https://jadenapodlasie.pl/oferty/noclegi), one z pewnością Cię nie zawiodą.

Czujesz, że łakniesz trochę adrenaliny? Wypożycz skuter wodny lub wskocz na popularny ponton nazywany „bananem” i zezwól aby prowadzący łódź motorową sterował w dzikim tempie, pełnym nieoczekiwanych zwrotów czy też raptownego przyspieszania i hamowania.

Sopot

Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Wolisz coś bardziej bezpiecznego? Zafunduj sobie rejs statkiem w pobliżu brzegu morza bałtyckiego. Kiedy zgłodniejesz, zamów sobie i swoim towarzyszom gorącą kiełbaskę z ogniska i zimne piwko, które ochłodzi was w ten upalny, letni dzień.

Jeśli chcesz poszerzyć swą znajomość rzeczy z wybrany temat, to namawiam do mojej strony. Trzeba wejść w moje łącze (https://www.eccotravel.eu/jordania/) i gotowe.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, treść na stronie wyjaśni ci wiele spraw.

Jeżeli do tej pory nie została podjęta decyzja na temat twoich wczasów, w tym momencie już wiesz co wybrać – wczasy w Sopocie!