Kudowa Zdrój to malownicze miasto znajdujące się w Górach Stołowych. Jest to ogromnie interesujący i porządnie wykorzystany teren turystyczny. Idealny teren do wędrówek wytrawnych wędrowców, lecz także rodzin z pociechami. Relaksujący spacer jest możliwość rozpocząć od Parku Zdrojowego. Park zbudowany jest na wzór ogrodów angielskich, wypełnione śliczną florą i ciekawą architekturą uzdrowiskową.

Kudowa Zdrój

Autor: David Short
Źródło: http://www.flickr.com

zezwoli pociechom zestawić możliwości zabawy niegdyś i dzisiaj. Także trakt ginących zawodów okaże się dla dzieci ciekawostką. Własnoręcznie wykonany talerzyk na autentycznym kole garncarskim okaże się pamiętny. Atrakcją dla dzieci i nie tylko, są strusie które jest możliwość nakarmić i inne nieczęsto spotykane zwierzęta.

Po wyczerpującym dniu Kudowa Zdrój noclegi proponuje wiele miejsc do wypoczynku. Sprawdź na stronie: link do serwisu. Jak na miejscowość uzdrowiskową przystało, do dyspozycji wędrowców jest dużo hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych. Znajdują się w tym miejscu malownicze widoki, spore źródła wód mineralnych, paleta form gór i dolin, a gatunki skalne kategoryzowane są do okazów. Jest to wynik przewlekłych procesów geologicznych, którym Kudowa Zdrój zawdzięcza własną markę jako miejscowość uzdrowiskowa.

Przejdź na kolejną stronę – tam oczekuje na Ciebie kompleksowy tekst (https://www.spijtanio.eu/kwatery-pracownicze-szczecin) nowego działu. Opracowaliśmy go dla Ciebie z przyjemnością.

Własności zdrowotne odnajdujących się w tym miejscu wód i niesamowity klimat spowodowały, że miejscowość ta zdobyła sobie sławę idealnego regionu, który bardzo dobrze wpływa na choroby serca. Góry Stołowe to ciekawy turystycznie teren, gdzie znajdują się setki kilometrów pieszych szlaków.

widok na Góry Stołowe

Autor: Yadis
Źródło: http://www.flickr.com

Nie należy się także kłopotać o noclegi, bo jest ich dużo. Wędrując nimi można natknąć się na takie unikaty jak skalne labirynty Błędnych Skał, czy dla odważnych kaplica czaszek. Jest to kaplica, której ściany i sklepienie inkrustowany jest naturalnymi kośćmi ludzkimi.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło (https://www.naturalhotel.pl/konferencjeeventy) a odkryjesz tam interesujące informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Znajduje się tu 3 tysiące czaszek, jednakże prawdziwe ich zbiorowisko jest w krypcie pod kaplicą. Przewidując wyjazdy wakacyjne nie sposób pominąć tych ładnych rejonów.