Wspólnie z przyjaciółmi pragniecie wyjechać na narty w góry? Jest to idealny pomysł, ponieważ właśnie dziś prognozowane są duże opady śniegu. Sporo hosteli i campingów przygotowało dla swoich klientów interesujące propozycje i pakiety, w związku z tym nie ma na co czekać!

krajobraz

Autor: Matt Ming
Źródło: http://www.flickr.com
Problematyczny prawdopodobnie będzie tylko wybór odpowiedniego miasta i hotelu, bowiem ofert jest bardzo wiele. Jeżeli rokrocznie odwiedzaliśmy Zakopane, innymi słowy zimową stolicę naszego państwa to być może trzeba teraz obrać inny kierunek. Na południowym-zachodzie zlokalizowane są Karkonosze, najwyższe pasmo Sudetów. Najpopularniejsze miejscowości w tym rejonie do Karpacz, Jelenia Góra oraz Szklarska Poręba. Szczególnie to ostatnie miasteczko każdego roku przyciąga rzeszę turystów, którzy zimą zamierzają odetchnąć od gwaru gigantycznego miasta. Jeśli wyruszamy z przyjaciółmi w góry to wówczas warto wpisać w wyszukiwarkę apartamenty Szklarska Poręba i zobaczyć co ciekawego uda nam się wyszukać. Możemy mieć gwarancję, że w każdym pokoju znajdziemy sypialnię (Hotel Trzy Sosny), łazienkę, pokój dzienny z aneksem kuchennym, co będzie w szczególności ważne dla miłośników pitraszenia. Zdecydowana większość obiektów noclegowych oferuje swoim gościom zakup wyżywienia, bowiem jest to wygodne. Rzecz jasna nie jesteśmy zobowiązani do tego, więc możemy na własną rękę gotować, jeśli tylko mamy na to ochotę. W Szklarskiej Porębie znajduje się również multum lokalnych restauracji, w jakich możemy posmakować grillowanego serka z żurawiną oraz placka po myśliwsku. Nie ulega wątpliwości, że wybierając nocleg – bachleda residence hotel spa zakopane z basenem powinniśmy zwrócić nacisk na jego położenie, by nie okazało się, iż znajduje się na obrzeżach miasteczka. W związku z tym szukając w sieci hasła Szklarska hotel (Nobu – hotel biznesowy warszawa) powinniśmy sprawdzać zawsze jaki jest dystans do centrum. Najlepiej by było, gdybyśmy znaleźli miejsca noclegowe nie dalej aniżeli 1 km, gdyż wtedy nie będzie nam się chciało nigdzie wieczorem wybrać.

Szklarska Poręba

Autor: TijsB
Źródło: http://www.flickr.com
Szklarska Poręba to piękne, górskie miasteczko, jakie urzeka każdego pasjonata gór. Jeśli do dziś dnia go nie odwiedziłeś to najwyższa pora – Hotel Trzy Sosny. Możesz mieć gwarancję, że czekać na Ciebie będzie dużo niespodzianek i wystrzałowo spędzisz czas.